-
Bamboo Eco-Dining Kit: Cutlery, Chopsticks, & Straw Set
Regular price Total $15.00 USDRegular priceUnit price per -
Compact Bamboo lunch set
Regular price Total $12.00 USDRegular priceUnit price per -
Kids lunchbox cutlery set
Regular price Total $12.00 USDRegular priceUnit price per -
Eco Baby Spoon & Fork Set
Regular price Total From $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Bamboo Gentle-Care Cutlery: Eco-Friendly & Senior-Safe
Regular price Total From $1.00 USDRegular priceUnit price per -
Lightweight cutlery
Regular price Total From $1.00 USDRegular priceUnit price per -
Kids chopsticks
Regular price Total From $1.00 USDRegular priceUnit price per -
My Little Panda 100-Piece Bamboo Cutlery Set - Eco-Friendly & Disposable
Regular price Total $7.00 USDRegular priceUnit price per$15.00 USDSale price $7.00 USDSale -
Eco-Friendly Bamboo Coffee Stirrers
Regular price Total $1.00 USDRegular priceUnit price per
-
Drinking Straws
Regular price Total From $1.00 USDRegular priceUnit price per
-
Six piece Bamboo cooking utensil set
Regular price Total $23.00 USDRegular priceUnit price per$0.00 USDSale price $23.00 USD -
Long Grip Kitchen Tong
Regular price Total $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Classic Print Chopsticks Set of 5 Pairs
Regular price Total $15.00 USDRegular priceUnit price per -
Pick Tongs (pair)
Regular price Total $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Matcha tea set
Regular price Total $16.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Knotted cocktail sticks
Regular price Total $8.00 USDRegular priceUnit price per
-
Classic Safety Razor
Regular price Total $16.00 USDRegular priceUnit price per -
Universal Double Edge Razor blades
Regular price Total $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Q tip ear buds
Regular price Total $10.00 USDRegular priceUnit price per -
Dental Floss
Regular price Total From $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Travel toothbrush holder (+)
Regular price Total From $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Free Standing Bamboo Toothbrush
Regular price Total $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Tongue scraper
Regular price Total $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Make up remover pads
Regular price Total $17.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Plant based washing up liquid
Regular price Total $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Bottle Cleaning Brushes (Set of 3)
Regular price Total $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Dish Cleaning Brushes
Regular price Total $8.00 USDRegular priceUnit price per
-
Panda Bamboo Socks
Regular price Total $8.00 USDRegular priceUnit price per
-
Net Shopping Bag
Regular price Total $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Storage Bags
Regular price Total $5.00 USDRegular priceUnit price per
-
Children's Apron
Regular price Total $10.00 USDRegular priceUnit price per
-
Mystery box
Regular price Total From $19.00 USDRegular priceUnit price per